Çikolata yemeyi bırakamıyorsan tıkla

Çikolata yemeyi bırakamıyorsan tıkla

 

Selamun aleyküm fitcevap takipçileri ben özgür mustafa geldeç bugün sizlere şekeri neden tamamen kesiyoruz yani ufacık bir parça bitter çikolata yesek ne olur ki gibi düşüncelerin ve soruların cevaplarını kısaca vericem inşallah.

Konumuza geçmeden önce eğer gittiğiniz salonda ki hocanız sizinle ilgilenmiyorsa www.uzaktanpt.com ‘ a girerek benimle çalışan kişilerin değişimlerine ve yorumlarına bakabilirsiniz.

Şimdi gelelim konumuza , arkadaşlar hepimiz biliyoruz ki şeker yani şekerli herhangi bir gıda alışkanlığı olan insanların hem psikolojik anlamda hemde fiziksel anlamda hemde rahatsızlık anlamda bir çok sorunları olabiliyor. Bu tarz alışkanlıkları olan bir kişinin spora ve diyete başladığı zaman yapması gereken en önemli şey sabırdır. Eğer sabrederse sonuç alır ama sabretmezse sürekli başa saracaktır. İşte bunun olmaması için biz ufacık bir bitter çikolata bile yememesini istiyoruz. Çünkü bu tarz alışkanlığı olan bir kişi , 1 gün 2 gün 3 gün boyunca yemedikten sonra ufacık bir parça bitter çikolata bile verseniz vücut 2. Parçayı isteyecek ve daha sonra 3 4 5 derken tekrar eski beslenme düzenine geri dönmüş olacaktır. Bu videoyu izledikten sonra kanalımda şekeri nasıl bırakırım videosunuda izlemeyi unutmayın. Ben bu durumu bu zamana kadar benimle çalışan onbinlerce kişide gözlemledim. Bu gözlemlerim sırasında %10 u ufacık bir parça yedikten sonra tekrar yemediler ama geriye kalan %90 lık gurup 1 parça yedikten sonra kendilerini tutamadıklarını ve bir parça daha yesem ne olacakki deyip 1 paketi bitirdiklerini söylediler. Yani arkadaşlar önemli olan sizin bu alışkanlığınızı köreltmeniz olacaktır. Sabredeceksiniz şekerli yiyecekler yemeyeceksiniz , inanın bana ortalama 15 20 gün sonra şeker ihtiyacınız hiç olmayacak canınız çikolata falanda istemeyecek. eski zamandaki insanları düşünün çikolata ortada yokken insanların canları çikolata çekiyormuydu ? hayır.Çünkü tatmadığınız bir şeyi canınız istemez. İşte o yüzden siz uzun süre çikolata yemeyi bırakırsanız ve çikolata reyonlarından uzak durursanız çikolata isteğiniz ortadan kalkacak ama bunun için çok ciddi sabretmeniz gerekiyor. İşte o yüzden ufacık bir parça çikolata bile yedirmediğimiz kişiler oluyor. Yoksa iradesi olan bir kişi için ufacık bir çikolata hiçbir şey yapmayacaktır. Çünkü daha fazlasını yemeye devam etmeyecektir….

İnşallah bu video size yararlı olmuştur , daha fazla bilgi içerikli video gelmesini istiyorsanız beğen butonuna basmayı unutmayın. Esselamu aleyküm ve rahmetullah.

 

 

 

 

 

 

Özgür Mustafa Geldeç Hakkında

10+ Yılın Üzerinde Fitness Antrenörlüğü ve Spor Salonu İşletmeciliği İle Sayısız Sertifika Sahibi , Marka Tescilli Patentli Türkiye'nin ilk uzaktan pt antrenörü.

İlginizi Çekebilecek Yazılar
FitCevap'ta okuduğunuz yazılar ve rehberlere göre derlenmiş ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı yazılar...
© 2018 FITCEVAP · Tüm hakları saklıdır.