JİNEKOMASTİ AMELİYATI SONRASI YAŞANANLAR FULL DETAY

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SONRASI YAŞANANLAR FULL DETAY

 

Selamun aleyküm fitcevap.com takipçileri ben özgür mustafa geldeç bugün yine sizlerle beraber jinekomasti ameliyatı sonrasında neler yaşarsınız ve ne zaman spor yapabilirsiniz konularını konuşacağız.

-

Konumuza geçmeden önce arkadaşlar benden eğitim alan kişilerin değişimlerine gözatmak isterseniz www.uzaktanpt.com ‘ a girip detayları inceleyebilirsiniz.

-

Ayrıca Şimdiden bu videonun size yararlı olacağını düşünüyorsanız videoyu beğenmeyi unutmayın.

-

Şimdi gelelim konumuza ,Öncelikle arkadaşlar ameliyat sonrasında ortalama 6-8 hafta boyunca korseyi çıkarmıyorsunuz ve Haftalık kontroller için doktora gidiyorsunuz. Daha sonrasında korseyi taktığınız süre boyunca tavana bakar bir vaziyette yatıyorsunuz , asla yana dönerek yatmıyorsunuz.

-

8 hafta boyunca ağır torbalar kaldırmıyor ve ağır işler yapmıyorsunuz , zaten ilk 1 hafta boyunca baya bir toparlanma sürecinde olduğunuzdan pek halinizde olmuyor.

-

Ayrıca ilk 3 4 gün duş almanızda yasak , ancak doktorunuz izin verirse duş alabiliyorsunuz. Ortalama 2 3 hafta sonra zaten dikişleriniz düşüyor. Eğer ki dikişleriniz düşmez ise doktor size dikişlerin hızlı bir şekilde düşmesi için vazelin tarzı bir krem veriyor. Böylece dikişleriniz daha hızlı yok oluyor.

-

Bu arada Koltuk altınızda ki diren kesikleri ise zaten kendiliğinden kayboluyor. O konuda şüpheniz olmasın.

-

Ağrılara gelince çok fazla bir ağrınız olacağını düşünmüyorum fakat buda kişiden kişiye değişiyor. Zaten doktorun size verdiği antibiyotik ve ağrı kesiciler sizin işinizi fazlasıyla görüyor

-

4 haftanın sonunda zaten artık normal hayatınızı yaşayabiliyorsunuz fakat hala spor yapmaya izniniz olmuyor zaten yapmaya çalışsanızda yapamıyorsunuz.

-

Ortalama 6-8 haftanın sonunda artık spor yapabilecek duruma geliyorsunuz fakat bu noktada dikkat etmeniz gerekenler ise asla ağır kilolar ile çalışmamanızdır. 8 haftanın sonunda spora başlangıcın ilk 2 3 haftasında ısınma antrenmanları ve kardiyo antrenmanları yapmanız sizin açınızdan daha yararlı olacaktır.

-

Ayrıca unutmadan söyleyelim doktorun dediklerine ne kadar uyarsanız , yani korseyi ne kadar düzgün kullanırsanız ve talimatlara uyarsanız göğsünüzün iyileşmesi o kadar hızlı olacaktır ve herhangi bir yamuklukta olmayacaktır.

-

6-8 haftalık süreçte güzel bir diyet yapmayıda ihmal etmeyin.

-

Evet arkadaşlar bir videonun daha sonuna geldik eğer bu video size yararlı olduysa videonun hakkını vermek için videoyu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın.

-

Ayrıca ilerki zamanlarda attığım videolardan anında haberdar olmak istiyorsanız abone olduktan sonra zil butonuna tıklayarak attığım videolardan anında haberdar olabilirsiniz.

-

Esselamun Aleyküm Ve Rahmetullah

 

Bu makale 641 defa okunmuştur.
VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.