JİNEKOMASTİ AMELİYATI ÜCRETLERİ FULL DETAY

JİNEKOMASTİ AMELİYATI ÜCRETLERİ FULL DETAY

 

Selamun aleyküm fitcevap.com takipçileri ben özgür mustafa geldeç bugün yine sizlerle beraber jinekomasti ameliyatı ücretleri nelerdir ve nasıl , ne zaman yapılmalıdır  konularını konuşacağız

-

Konumuza geçmeden önce arkadaşlar benimle çalışan kişilerin değişimlerine gözatmak isterseniz www.uzaktanpt.com ‘ a girip detayları inceleyebilirsiniz.

-

Ayrıca bu videonun şimdiden size faydalı olacağını düşünüyorsanız beğen butonuna basmayı unutmayın.

-

Şimdi Gelelim konumuza , jinekomasti ameliyatı ile ilgili gerçekten insanların kafalarında soru işaretleri var ve bu soru işaretlerinden biriside ameliyatın nasıl ve ne zaman yapılması gerektiği ile alakalı sorular.

-

Arkadaşlar bu ameliyatın ücretleri kişiden kişiye doktordan doktora değişiyor yani yapılan yöntem yapılan hastane yapacak olan doktorun mevkisi gibi unsurlar fiyatta ciddi oynamalar yapabiliyor. Ama ortalama en düşük 2 bin tl ile 5 bin tl arasında bir fiyata bu işlemi yapıyorlar. Tabiki çok ileri seviye bir jinekomastiniz varsa devlet hastanelerinde rapor çıkartıp bu işlemi  ücretsizde yaptırabilirsiniz.

-

Şimdi gelelim yöntemlere, arkadaşlar jinekomasti ameliyatı farklı yöntemlerle yapılıyor bu yöntemi gittiğiniz doktor sizin jinekomastinizin durumuna göre değerlendiriyor.

-

Bunlardan birincisi cerrahi yöntem , bu yöntemde jinekomasti olan göğsünüzdeki meme ucunun alt tarafından yaklaşık 2 santimlik bir kesik atılıyor ve orda oluşan jinekomastik meme dokusu alınıyor.

-

İkinci yöntem ise liposakşın yöntemi. Bu yöntemde ise liposakşın cihazı ile damarlar sinirler ve bağ dokusu zarar görmeden sadece o bölgedeki yağlara yönelik bir tedavi uygulanıyor.

-

Üçüncü yöntem ise lazer liposakşın yöntemi , bu tedavi yöntemi lazer enerjisinin verilmesi ile meme dokusu içerisinde ki yağ dokunun eritilerek dışarı alınması işlemi oluyor.

-

Ben sizlere genel olarak en çok yaygın olan cerrahi yöntem ve liposakşın yöntemi ile yapılan ameliyatı anlatacağım.

-

Öncelikle arkadaşlar genellikle narkoz verilerek uyutuluyorsunuz yani ameliyat sırasında siz hiç bir şey hissetmiceksiniz, bu konuda içiniz rahat olsun. Daha sonrasında meme ucunuzdan belli bir büyüklükte bir çizik atılıp meme dokusu çıkarılacak ve bununla beraber eğer yağlı bir vücudunuz var ise liposakşın yöntemi ile de göğsünüzde bulunan yağ dokularının büyük bir kısmı alınacak.

-

Ve Son olarakta estetik dikiş dediğimiz görünmeyen bir dikiş yöntemi ile dikişlenip kapatılacak. Bu dikişler ortalama 2-3 hafta sonra zaten kendiliğinden yok oluyor ve meme ucunuzda iz kalmıyor bu konudada içiniz rahat edebilir.

-

Şimdi gelelim bu ameliyatı ne zaman yaptırmalıyız sorusuna, arkadaşlar ameliyat sonrası jinekomasti korsesi dediğimiz bir korse alıyorsunuz bu korse ortalama 200 300 tl civarı bir korse, korsenin amacı ise göğüs bölgesini olabildiğince düzgün tutmak ve hafif bir şekilde sıkıştırarak  göğüsten alınan yağlar ve meme dokusunun alınmasından dolayı oluşan bir sarkmayı önlemek.

-

O yüzden arkadaşlar jinekomasti ameliyatı olacak olan arkadaşlara kış aylarında bu işlemi yaptırmalarını tavsiye ederim, zira yazın sıcağında o korseyi takmak gerçekten size işkence olacaktır.

-

Evet arkadaşlar bir videonun daha sonuna geldik , eğer bu video size yararlı olduysa videonun hakkını vermek için videoyu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın.

-

Ayrıca ilerki zamanlarda atacağım videolardan anında haberdar olmak istiyorsanız abone olduktan sonra zil butonuna tıklayarak attığım videolardan anında haberdar olabilirsiniz.

-

Esselamun Aleyküm ve Rahmetullah.

Bu makale 1501 defa okunmuştur.
VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2018 Tüm Hakları Saklıdır.