ÖZEL SORULAR

 • Soru:Dövmeleriniz var ama dindar olduğunuzu görüyoruz bu bir çelişki değil mi ?

  Beni iyi takip eden herkes şunu bilir, dövmelerim cahiliye dönemimde yaptığım bundan 10 sene önceye dayanan bir mazisi olan ve benim için kötü bir anı olan birşeydir. Defalarca sildirmeye çalıştım türkiyenin bir çok yerine gittim fakat bunlar çok büyük ve çok derine işlediğinden silinmesi çok zor, 10 seansına ortalama 10bin tl para verdim ama yinede sadece birazcık soldu o kadar, bende artık dövme sildirmeye para vereceğime, bu parayı fakire fukaraya vermeye karar verdim, sonuç olarak bir günah işledik zamanında fakat bunun tövbesini samimi bir şekilde yaptık, senelerdir mersin sıcağında uzun kollu giyme sebebim insanlara kötü örnek olmamaktır. Dövmeli fotoğrafımda o yüzden 1-2 tane anca vardır.

 • Soru: Neden bu kadar kilolusunuz ?

  Beni çok iyi takip edenler bu sorunun cevabınıda çok net bilirler, heryerde defalarca açıkladığım üzere , 3-4 sene büyük bir sakatlık sonucu spor yapamadım bu dönemde ameliyat olmam gerekiyordu fakat ben ameliyat olmayı reddettim, o yüzden kortizon tedavisine başladım ve bu kortizon ilacı insan vücuduna gerçekten çok büyük etkiler yapıp, insanı duba gibi yapıyor. Bu dönemde ortalama 30 kilo falan aldım, o yüzden ilk amacım bu kiloları hemen verip %15-18 yağ oranında hayatıma devam etmek

 • Soru:Neden Tam Anlamıyla Definisyon Yapmıyorsunuz ?

  Ben artık bir sporcudan ziyade bir antrenörüm, geçmişimde musabık sporcu olarak derecelerim oldu fakat o zamanlar bekardım ve sorumluluklarım bu kadar yoktu, şu anda kendimden çok ailemle ve hem yakından hem uzaktan öğrencilerime vakit ayırarak hayatıma antrenör olarak devam ediyorum, o yüzden tam anlamıyla definisyon olmamın bana hiç bir faydası yok, çünkü zaten %5-7 yağ oranında sürekli kalmak insan vücuduna faydalı değil , erkeklerde %10-15 arası en sağlıklı yağ oranı olarak bilinmektedir.

 • Soru: Herhangi bir tarikata bağlımısınız ?

  Hayır herhangi bir tarikata bağlı değilim , olmayıda düşünmüyorum, Kuran ve Sünnet çizgisinde elimdem geldiğince yaşamaya gayret gösteriyorum. 15 yıl boyunca türkiyedeki bir çok tarikat ve cemaati çok ciddi anlamda takip edip inceleme fırsatım oldu ve uzun zamandırda tevhid ehli bir müslüman olarak yaşamaya gayret gösteriyorum, ilmimi arttırıp dinimi daha iyi öğrenmeye çalışıyor ve yaşamaya gayret ediyorum. Elbetteki yaptığım iş gereği günahın içindeyiz ama elimden geleni yaparak olabildiğince günaha girmekten kaçınıyorum, yoksa salonda ki müzik olsun benim bazı eski vücut fotoğraflarım olsun bunlar sıkıntılı durumlar, Allah büyük günahlardan korusun, zira Allah Teala Büyük günah işlemeyin küçük günahlarınızı affedeyim buyurmuştur.

 • Soru: Uzaktan PT ve Salonunuzda Bayanlara Hizmet Veriyor musunuz ?

  Hayır sadece erkeklere hizmett veriyorum. İlerde başka projelerimde bayanlara özel bir spor salonu açmayı planlıyorum.

 • Soru: Herhangi bir Siyasi Partiye Yakınlığınız var mı ?

  Hayır, hiç bir siyasi partiye yakınlığım yoktur, Allahın hükümlerinin yerine beşerin hükümlerinin olduğu hiç bir sistemi kabul etmem içindede bulunmam elhamdulillah. Millet için iyi iş yapan kim varsa Allah razı olsun.

 • Soru: Neden Dini Konularda Mesajlaşmıyorsunuz Yada Konuşmuyorsunuz ?

  Bir çok konuda ilmi bilgim olsada, ben bir din hocası değilim,yaşantım boyunca birçok hata yaparak doğruları buldum, o yüzden dini anlamda bir konuşma vs yapabilmek için, hayatınızı çok ciddi anlamda dine uygun yaşamanız gerekiyor, ben her ne kadar hayatımı %70-80 dine uygun yaşamaya çalışssamda, elbetteki hayatımızda günahlar mevcut. Ayrıca şuanki toplumumuzda, benim gibi fitness sektöründe ki insanların , bu konular hakkında konuştuklarında, insanların açık bulması çok kolaydır. Örneğin vücut fotoğrafları geçmişteki dövmeler vs gibi hatalar... Elbetteki aklı olan insanlar bunların geçmişte kaldığını anlar fakat gel görki toplumun cahil kesimi bir hayli fazla. O yüzden sadece tanıdığım samimi olduğum insanlara tavsiyelerde bulunuyorum. Onun dışında elbetteki , internet üzerinden milyonlarca insana tebliğ yapma anlamında , çalışmalarımız mevcut , fakat bunları yaparken arkaplanda kalarak yapmaya gayret ediyorum.

VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.