AKLINIZDAKİ SORULAR

 • Soru: Alışveriş Yaparken Size Neden Güvenmeliyim?

  Diğer uzaktan pt ciler ile karıştırmayın, kurumsal şirket kimliğim ile Türkiye'nin ilk Uzaktan PT antrenörüyüm. Türkiye Marka Patent Kurumu tarafından fitness uzaktan eğitim ve Türkiye'nin ilk uzaktan pt antrenörü olarak marka tescilim bulunmaktadır. Bundan dolayı Uzaktan PT ile alakalı 10 yılın üzerinde ciddi bir kariyerim bulunmaktadır. Her aşamada direkt benimle yani Özgür Mustafa Geldeç ile görüşeceksiniz. O yüzden herhangi bir asistanım yoktur. Formu gönderdikten sonra telefon numaranıza ödeme bilgileri sms olarak gönderilecektir. Yapacağınız ödemeyi kurumsal şirket hesabımız üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Ücreti yatırdıktan sonra 1 gün içinde programlarınız hazırlanacak ve size sms olarak bilgilendirme yapılacaktır. Bütün programlarımız kişiye özel ve tamamen profesyoneldir. Program içerikleri hem resimli hemde videoludur.

 • Soru: Uzaktan PT Ne Kadar Kaliteli? Ve Neden Ucuz?

  Türkiye'ye uzaktan pt sistemini ilk tanıtan kişi benim. Programlarımdaki detaylar görseller ve sistem inanılmaz derecede kaliteli ve profesyoneldir. Aldığınız zaman kaliteyi ve farkı anında hissedersiniz. Bununla beraber benim verdiğim programlar ile ilk antrenmalarınızı yaptığınızda "ben daha önce hiç antrenman yapmamışım" diyeceğinize adım gibi eminim. Ayrıca uzaktan pt sistemini tanıtan kişi ben olduğumdan dolayı bu piyasada ki ücret dalgalanmasını biraz da olsa kontrol edebiliyorum, eğer ki ben çok yüksek yaparsam diğerleri dahada yüksek yapacaktır ve insanları sömüreceklerdir. Ayrıca bu sistemde çok yüksek fiyatlar yazmanın mantıksız olduğunu düşünüyorum. Türkiyede ki gelir seviyesi zaten belli , o yüzden ücretleri çok yüksek yapmak yerine insanların faydalanabileği şekilde ortalama rakamlarda tutmaya çalışıyorum.

 • Soru: Uzaktan PT Neden Gereklidir?

  Günümüzde binlerce spor salonu var fakat her spor salonunda yeterli ilgiyi göremeyen onbinlerce insan bulunmakta, bununla beraber daha profesyonel bir şekilde çalışmak isteyebilirsin , eğer sende bu kişilerden biriysen uzaktan pt alarak , ihtiyaçlarına özel antrenman programı vs gibi eğitim paketlerinden yararlanabilirsin. Böylece hedeflerine daha hızlı ulaşabilirsin.

 • Soru: Uzaktan Eğitime Nasıl Başlarım?

  İnternet sitemizde size uygun olan eğitim paketini belirleyip, satın almak için başvuru formunu doldurduktan sonra üye girişi yaparak ödeme bilgilerini almak için bana mesaj atın. Gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda ödeme onaylandıktan sonra en geç 12 yada 48 saat içerisinde size özel beslenme programları ve antrenman programları hazırlanıp web sitesindeki üye panelinize eklenecektir. Ve bütün programlarınızı site üzerindeki üyelik panelinde görebileceksiniz.

 • Soru: İletişim Nerden Gerçekleşecek?

  Eğitim başladıktan sonra iletişim uzaktanpt.com üyelerine özel olarak tasarlanmış mesajlaşma bölümünden gerçekleşecektir. Programlarınızı uzaktanpt.com web sitesine üye girişi yaptığınızda görebileceksiniz. 12:00-17:00 ve 22:00-23:00 saatleri arasında site üzerinden mesajlaşma bölümünden iletişim sağlanacaktır. Eğer başvuru formunu doldururken telefon üzerinden sesli görüşme hizmetini satın aldıysanız tarafınıza telefon üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

 • Soru: PROGRAMLAR NE ZAMAN SİLİNİR ?

  Programlar kaç aylık paket aldıysanız o kadar ay bittikten sonra otomatikman silinir. Fakat ben sizlere ekstra insiyatif tanıyarak 1 - 1.5 ay boyunca programların kalmasını sağlıyorum. Bir çok nedenden dolayı antrenmanları aksatırsanız diye. 😊

 • Soru: Uzaktan Eğitimde Sağlık Durumu?

  Kalp vs gibi hayati risk taşıyan sağlık problemleriniz varsa uzaktan eğitim alamazsınız.

 • Soru: Ev ve Salon Programları Farkı Nedir ?

  Ev programı için ayarlanabilir göğüs sehpası , dambıl seti vb aletlerin olması gerekiyor veya kısıtlı bir çalışma alanınız varsa ona göre program hazırlanır. Salon programı ise salondaki aletlere göre hazırlanır. Her salonda var olan egzersizler vardır. Ev programı aldıktan sonra 2. yada 3.ay salon programına geçiş yapılamaz. Fakat salon programı alan bir kişi daha sonrasında programın içerisindeki hareketleri evdede yapabilir. 😊

 • Soru: Programlar Nasıl Hazırlanır? Takip Nasıl Yapılır?

  Sizin başvuru formunda yollamış olduğunuz bilgiler ve fotoğraflar dahilinde programlarınız ön görülerek, 3 farklı ,kademeli olarak ilerleyen programlar dahilinde hazırlanır ve tek seferde yollanır. Bu programlar hareketleri doğru formlarda yapabilmeniz için görsel içerik destekli ve yapılışları resimlerin üzerine tıkladığınızda kısa videolar şekildedir (Kota Dostudur) (İleri seviye programlar sadece görsel resim içeriklidir.) Her ay vereceğiniz detaylı rapor ile programlar içerisinde eklemeler çıkarmalar yapılabilir. Tabiki bu sizin keyfinize göre değil benim kararıma göre uygulanır. Zira antrenör olarak beni seçmenizin nedeni bana güvenmeniz olduğundan bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın. Önemli olan sizin gelişiminizdir, ne kadar çok gelişim elde eden öğrencim olursa benim için o kadar iyi olacaktır. Aldığınız üyelik paketinin süresi dolduğu zaman programlarınız silinir.

 • Soru: Beslenme Programınız Maliyetli Mi? Saat Saat Mi? Gün Gün Mü?

  Beslenme ( Vücudunuza ve Hedeflerinize Özel ( kilo almak , kilo vermek , yağ yakmak , hacim , definasyon vs ne isterseniz ona göre )

  Başvuru formunda maddi durumunuzu belirteceğiniz bir alan mevcut , böylece sizin maddi durumunuza özel tavsiyelerde bulunabiliyorum. Öğrenciyseniz ona göre, çalışıyorsanız ona göre… Sadece burdaki püf nokta şu , saat saat size ne yemeniz gerektiğini söylemem mümkün olsa bile sizin bunu uygulamanız imkansız olacaktır. Çünkü herkesin hergünü aynı değildir.Zira ben bile kendime program hazırladığımda saati saatine bunu uygulayamıyorum. O yüzden bazı saat aralıkları vererek beslenmeyi hallediyoruz böylece diyetten sıkılmamış oluyorsunuz. Bunları düzenlerken elbetteki beraber bazı noktalarda konuşarak ilerlersek çok daha sağlıklı sonuçlar alabiliriz. Ayrıca beslenme programı tek bir dosya üzerinden temele oturtulup onun üzerinde değişiklik yapılarak en sağlıklı sonuca ulaşmayı amaçlarız. Bununla beraber beslenme programında proteinler, karbonhidratlar ve yağlar alternatifli besinler üzerinden sizlere sunulmaktadır. Yani her gün kırmızı et ya da her gün tavuk yemek zorunda kalmayacağınız dengeli beslenmeye uygun bir program göreceksiniz.

  Saat Saat Beslenme İstiyorsanız aldığınız pakete ek olarak Saat Saat Beslenme Paketide Eklemeniz Gerekir, Fakat Saat Saat Beslenme Paketinde , Programa kesin olarak uyacağınız saatleri bana bildirmeniz şarttır. Yani sabah kesin olarak şu saatte yiyeceğim gibisinden bana bildirmeniz şarttır. Eğer bunu yapamıcaksanız Saat Saat Beslenme Almanıza Gerek Yoktur...

 • Soru: Supplement Kombinasyonu Nedir? Kullanmak Şart Mıdır?

  Supplement kullanmak zorunlu değildir. Size kalmıştır. Supplement (sporcu gıda takviyeleri) bunların kullanımları zaten aldığınız ürünün üzerinde yazmaktadır. Ekstra size şöyle yada böyle kullanın demeyeceğim çünkü bende üzerlerinde ki kullanımlara göre kullanıyorum. Sadece amaçlarınıza göre hangi ürünleri hangi markaları tercih edebileceğinizi ve kombine edebileceğinizi söylüyorum. Tüm Supplement markalarında %15-%20'lere varan indirim kuponu sayesinde orijinal olan ürünleri resmi bayi tarafından temin etmenizi sağlıyorum.

 • Soru: Uzaktan PT Almadan Önce Bana Danışmak İsteyebilirsin…

  Eğer farklı bir durumunuz var ise rahatsızlık vs gibi yada uzaktan pt ile alakalı sorunuz varsa. Site üzerinden bana yazınız size uygun olup olmadığı konusunda yada hangi paketi almanız gerektiği konusunda yardımcı olabilirim.

 • Soru: Steroid Doping Öneriyor Musunuz?

  Asla ve asla steroid doping gibi yasaklı ve zararlı maddeleri önermiyorum bununla alakalı olarak bir çok makalem ve çalışmalarım mevcut , o yüzden eğer bu konuda destek almak istiyorsanız benden bu konuda destek alamazsınız.

 • Soru: Bayanlara Hizmet Veriyor Musunuz?

  Sadece erkeklere hizmet verebiliyorum.

 • Soru: Ramazan Ayına Özel Programlarınız Var Mı?

  Evet ramazan ayına özel programlarımız mevcuttur.

 • Soru: Değişim %100 Garanti Mi?

  Değişimin oranı, sizin verdiğim programlara ne kadar uyduğunuz ile alakalıdır. Eğer ki programların hakkını vererek yaparsanız değişim yüzdeniz elbetteki artacaktır. Bu konu hakkında öğrenci değişimlerine göz atabilirsiniz. Her öğrencinin değişim süreleri farklı bazılarının gelişimi iyi iken bazılarının gelişimi çok çok iyi olabiliyor.

 • Soru: Ücret İadesi Var Mıdır?

  Programlar sizin bana yollamış olduğunuz başvuru formuna istinaden yapıldığından ve 3 ay öngörülerek 3 farklı program birden aynı anda atıldığından dolayı ücret iadesi söz konusu değildir. Zaten programlar sizin ihtiyaçlarınıza özel profesyonel olarak hazırlandığı için iade etmeyi düşünmeyeceksiniz. Bu konuda şüpheniz olmasın. 😊

 • Soru: Danışmanlıktan Kastınız Nedir?

  Size programlar yollandıktan sonra sadece programlar ile alakalı olarak bilgiler verilmektedir. Bunun dışında herhangi bir bilgi alışverişi söz konusu değildir. Yani sizin gelişiminiz için elimizden geleni yapacağım fakat bunun dışında , sporla alakalı olmayan sorular , özel sorular veya program harici sorularınıza cevap veremem…

VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.