SPOR SALONU SORULAR

 • Soru:Spor Salonunda Gerçekten İlgileniyormusunuz?

  Bizi diğer spor salonları ile karıştırmayın,bizim amacımız sizin vücudunuzu değiştirmek,bunu yapabilmemiz içinde ilgilenmemiz gerekiyor,eğer biz sizinle ilgilenmezsek bu bizim için kötü bir reklam olur öyle değil mi ? O yüzden içiniz rahat olsun.

 • Soru: Salona Kayıt Olurken Ne Yapmamız Gerekiyor ?

  Gelirken Altı Temiz bir spor ayakkabısı ( sadece salonda giyeceğiniz ) , el yüz havlusu ile gelip, üye kayıt formunu doldurup ödemeyi yaptıktan sonra vücut ölçüleriniz alınıp istekleriniz ve hedefleriniz sorulduktan sonra hocalarımız sizlere antrenman programı ve beslenme konusunda yardımcı olacaklar.

 • Soru: İlgilenmekten Kastınız Nedir ?

  Spor salonuna geldiğiniz zaman yeni başlıyorsanız sürekli size hareketleri öğrenene kadar eşlik ediyor hocalarımız, daha sonrasında ısınma sürecini atlattıktan sonra özel resimli program kartlarınız oluyor bu program kartlarına göre çalışma yapıyorsunuz. Hareketleri yanlış yaptığınızda sizi uyarıyor, destek gerektiğinde yardımcı oluyoruz. Sürekli başınızda durarak sizi strese sokmuyoruz fakat gözümüz her zaman sizin üzerinizde.

 • Soru: Salonda duş ve dolap varmı?

  Elbette ki salonumuzda duş var ( 5 adet ), sürekli sıcak suyumuz mevcut, 2 adet erkek soyunma odası ve 50 kişilik kilitli dolabımız mevcut.

 • Soru: Programlar kaç ayda bir değişiyor ?

  İlk 2 haftalık ısınma sürecinden sonra, ilk program 1.5 aylık diğer programlar 1 ayda 1 değişiyor. Telefonunuza gelen sms ile ayınızın ne zaman biteceğini önceden bilebiliyorsunuz. Böylece takip etme zahmetine gerek kalmıyor. Biz sizi takip ediyor ve hatırlatıyoruz.

 • Soru: Etkinlikleriniz Neler ?

  Havalar güzel olunca bahar ve yaz aylarında , doğa yürüyüşleri, geziler, deniz ve mangal etkinliklerimiz oluyor.

 • Soru: Bayanlara Hizmet Veriyor musunuz ?

  Malesef Hayır, salonumuz büyük olsada erkek yoğunuluğumuz fazla olduğundan, şu anda bayanlara spor hizmeti verebileceğimiz bir alanımız bulunmamaktadır.

VİDEOLARIM
ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ KİMDİR?

2. Kademe Fitness Antrenörü Olan ve sayısız fitness semineri ve kurslarına katılan , Türkiyeyi uzaktan pt sistemi ile tanıştıran ve 10 Yılın üzerinde fitness antrenörlük ve uzaktan pt kariyeri olan Özgür Mustafa Geldeç , Celal Bayar Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mezunu. Ayrıca 2011 yılında dünyaca ünlü Men’s Health dergisi eylül sayısında kazananlar kulübü sayfasında yer aldı.
› devamını oku

FACEBOOK
Özgür Mustafa GELDEÇ © 2007 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.